• Home
  • Oferta
  • Galeria
  • Kontakt

Oferta

Dom Biesiadny Stanisława Kustera to restauracja, sala weselna i hotel w jednym!!

Nasza sala pomieści aż 100 osób!!

Budynek jest klimatyzowany. Do dyspozycji naszych Gości jest obszerny, monitorowany i utwardzony parking, ktory łącznie z Domem jest ogrodzony. Nasi Goście mogą odpocząć w uroczej altance, do dyspozycji dzieci jest plac zabaw.

Naszym ptiorytetem jest doskonała kuchnia. W naszym Domu Weselnym nie musisz martwić się o catering! Realizujemy wszystkie zachcianki naszych Klientów, uwzględniamy preferencje kulinarne i menu dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. Zarówno jeżeli chodzi o przystawki, dania główne czy ciasta, torty i desery. Wszystkie dania i potrawy powstają u nas, co daje gwarancję świeżości i zawsze doskonałego smaku!

Malownicze miejsce pozwoli naszym gościom bawiś się zarówno wewnątrz budynku - na sali, a także na imponującym tarasie, który swobodnie może pełnić rolę sali tanecznej w letnie dni.

Nikt nie musi martwić się o dojazd - umiejscowione na piętrze przytulne pokoje z łazienkami i kuchnią pozwolą naszym Gościom czuć się jak w domu! Do Państwa dyspozycji mamy ich 5- w zależności od potrzeb, umieszczamy w nich łóżka 1, lub 2 osobowe. Zapraszamy!

Wynajmujemy pokoje dla pracowników sezonowych, gości weselnych oraz wczasowiczów!!

Zapraszamy!

BARDZO NISKIE CENY!